کارگاه های تخصصی و نمایشگاه جانبی برای محصولات با کیفیت بدون هزینه

نمایشگاه / این همایش کارگاه ندارد. متقاضیان شرکت در دوره های آموزش تخصصی می توانند به وبسایت مرکز دانش عطران مراجعه و با کد تخفیف 3zist از 50 % تخفیف ثبت نام دوره ها برخوردار گردند. این تخفیف برای دوره های مجازی در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است دوره ها فقط برای شرکت کنندگان در همایش شامل تخفیف خواهد بود.
همچنین با هدف حذف هزینه های اجاره غرفه نمایشگاهی و غرفه بندی و غرفه آرایی برای شرکت ها در شرایط اقتصادی نامناسب کنونی و با دهف حمایت از تولیدکنندگان محصولات باکیفیت، این همایش نمایشگاه جانبی را حذف و برای معرفی شرکت ها و محصولات روش دیگری را به تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات پیشنهاد می نماید. متقاضیان می توانند اطلاعات یا پروتوتایپ محصولی که می خواهند به شرکت کنندگان این رویداد علمی معرفی کنند، ارسال نمایند تا پس از بررسی و تأیید کیفیت، برای مشاهده عموم در وبسایت همایش بارگذاری گردد. بدیهی است تعداد بازدید سایت گردهمایی بسیار بیشتر از تعداد شرکت کنندگان همایش خواهد بود. در همین راستا محصول و خدمات به تعداد خیلی بیشتری مخاطب معرفی خواهد شد.

برای معرفی محصولات باکیفیت تأیید شده هزینه ای اخذ نخواهد شد.

هدف از اتخاذ این شیوه معرفی محصول، هم افزایی برای کاهش هزینه ها و همچنین تضمین کیفیت محصول ارائه شده توسط دبیرخانه می باشد بطوریکه خریدار بتواند با اطمینان خاطر نسبت به سفارش و یا خرید خدمات شرکت ارائه کننده، اقدام نماید.
شرایط و ضوابط اخذ غرفه در نمایشگاه مجازی:
– ارسال اسناد و مدارک محصول به ایمیل یا تلگرام پشتیبانی
– بررسی و اعلام نظر توسط دبیرخانه
– ارسال مدارک تکمیلی و فرم ها توسط مالک کسب و کار
– نمایشگاه مجازی در وبسایت از تاریخ پذیرش تا 30 آبان فعال خواهد بود

اولویت با کسب و کارهای حوزه بهداشت و درمان مرتبط با ویروس اپیدمی کرونا خواهد بود.

وبسایت همایش

کارگاه های تخصصی و نمایشگاه جانبی برای محصولات با کیفیت بدون هزینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا