فراخوان جذب داور مقالات- اولین گردهمایی علمی محیط زیست کاربردی TEHRAN 2019

باتوجه به تصمیمات اعضای دبیرخانه مبنی بر خارج کردن داوری مقالات از حالت صوری (مرسوم دیگر همایش ها) و روح بخشیدن مجدد به بحث داوری مقاله و اجتناب از هرگونه اجحاف در حق نویسندگان و داوری 100% علمی مقالات ارسال شده، دبیرخانه همایش از بین علاقه مندان و واجدین شرایط داور مقاله می پذیرد.

 

شرایط و ضوابط (مرحله 1)

-حداقل مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مرتبط
-بررسی و تأیید رزومه ارسالی

 

شرایط و ضوابط (مرحله 2)

-ضبط و ارسال فیلم 1 دقیقه ای (امتیاز زبان انگلیسی بیشتر می باشد) – محتوای فیلم معرفی کوتاه خود و تحلیل کوتاه اوضاع محیط زیستی جهان می باشد.
-از ذکر نکات تکراری و کلیشه ای خودداری گردد.
-صرف ارسال فیلم منجر به تأیید نخواهد شد و قطعا کیفیت زبان بدن و کاربردی بودن جملات ادا شده در امتیاز تأثیرگذار خواهد بود.

در صورت تأیید مرحله 2، مقاله و فرم داوری برای داور ارسال خواهد گردید.
در صورت عدم داوری هر یک از مقالات ارسالی در مهلت مقرر داور مربوطه از فهرست حذف خواهد شد.

 

مزایا:

-صدور سرتیفیکیت داوری پس از پایان همایش
-عضویت افتخاری و رایگان 1 ساله گروه بین المللی عطران

اولین گردهمایی علمی محیط زیست کاربردی TEHRAN 2019 عطران atran

توضیحات لازم
این همایش هدف مالی ندارد در نتیجه حامی مالی نمی پذیرد. کلیه هزینه ها از ثبت نام مقالات و شرکت کنندگان تأمین خواهد گردید.
همچنین این رویداد حامی علمی صوری ندارد!! تنها حامیان دانشگاهی و علمی واقعی در سایت معرفی می گردند.
همایش ملی: همایشی است که پذیرش مقاله و کادر علمی و سخنرانان و شرکت کنندگان محدود به چند دانشگاه و سازمان خاص نبوده و در گستره کشوری باشد همچنین بایستی از نظر کیفی و علمی در سطح بالایی برگزار گردد بطوریکه پس از پایان، تأثیر مثبتی در حل مشکلات ملی مرتبط با موضوع همایش داشته باشد.
همایش بین المللی: همایشی است که حداقل 50% از کادر علمی و سخنرانان و شرکت کنندگان از کشورهای مختلف باشد. حتی مدعوین کشورهای خاص و با تعداد کم، همایش را بین المللی نخواهد کرد.
نکته: با این تعاریف می توان نتیجه گرفت بیش از 80% همایش ها فقط کلمه ملی و بین المللی را یدک می کشند. در حالیکه در سطح محلی برگزار می گردند.
باتوجه به برگزاری همایش های بی شمار و بی کیفیت با عناوین گوناگون و به انحراف کشیده شدن موضوع حیاتی و تخصصی محیط زیست و جهت جذب مقالات با کیفیت و معتبر، برای ارسال مقاله، رعایت شرایط و ضوابط الزامیست.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فراخوان جذب داور مقالات- اولین گردهمایی علمی محیط زیست کاربردی TEHRAN 2019

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به بالا